Maxlogic ML-0314 Siren Genişleme Paneli

Maxlogic ML-0314 Siren Genişleme Paneli

VIP haberleşme protokolü ile üstün çalışma performansı sunan Maxlogic siren genişleme modül, adresli ve konvansiyonel santraller ile tam uyumlu olarak çalışır.

  • 4 adet siren çıkışı mevcuttur. Her bir siren çıkışı 1A, 24V DC çıkış gücüne sahiptir.
  • Siren çıkışları süpervize çıkışlardır. Bu çıkışlarda oluşabilecek kısadevre ve açıkdevre durumlarını algılar ve bağlı olduğu sisteme siren hatası olarak bildirir.
  • Bağlı olduğu sistemin adresli veya konvansiyonel sistem olması fark etmez. Yangın alarm sistemlerinde kullanılan tüm siren çıkışlarına bağlanma imkanına sahiptir.
  • Güç kaynağında oluşabilecek hataları (230V ana besleme kesilmesi, Akü düşük voltaj hatası, Akü bozuk hatası, Akü yok hatası, Akü şarj cihazı sigorta hatası, Akü şarj cihazı kısadevre hatası, Akü şarj cihazı bozukluğu, Sistem enerjisiz durumu, Toprak hatası, 230V Sigorta hataları, 24V Sigorta hataları) algılar ve bağlı olduğu sisteme siren hatası olarak bildirir.
  • MLY-0500 güç kaynağı ve iki adet 12V 7Ah akü ile çalışacak şekilde tasarlanmıştır.
  • Ortam ısısına göre akü şarj voltajını ayarlama özelliği.
Maxlogic ML-0314 Siren Genişleme Paneli

MG-5000 Elektronik Siren

MG-5200 Flaşörlü Siren

İç mekanlarda kullanıma uygun sirenler, 1m mesafede 110dB(A)@24V DC ses gücüne sahiptir. Flaşörlü sirenler 3W, 150/dakika oranında çakar güce sahiptir.

Maxlogic ML-0314 Siren Genişleme Paneli

MG-5400 Elektronik Yangın Zili

MG-5400 elektronik yangın zili, düşük akım tüketiminde üstün performans beklentisini karşılamak üzere tasarlanmıştır. Zilin mikro-motor ünitesi, elektromanyetik alanların ve radyo frekanslarının etkilerini azaltacak şekilde tasarlanmıştır.