Saha Kontrol Modülleri

Saha Kontrol Modülleri

VIP haberleşme protokolü ile üstün çalışma performansı sunan saha kontrol modülleri sebep sonuç senaryosunda çalışacak şekilde programlanabilir ve yangın otomasyonu yapılabilir.

Saha kontrol modülleri, yangın senaryolarında ilgili tanımlamanın yapılması ile çevre sistemler ile etkileşimli olarak çalışmaktadır. Çevre sistemlerin izlemesi yapılabildiği gibi, kontrolü de saha kontrol modülleri ile gerçekleştirilir.

MG-6100 Röle Kontrol Modülü, 1 Çıkışlı
MG-6108 Röle Kontrol Modülü , 8 Çıkışlı

Röle kontrol modülleri; gerilimsiz ve tek kutuplu kontakları ile normalde açık ve normalde kapalı çalışma özelliğine sahiptir ve harici besleme gerektirmez.

MG-6700 Röle Kontrol Modülü, 1 Çıkışlı, 250V AC 8A

MG-6700 modelinde bulunan röle, gerilimsiz, tek kutuplu, 250 V AC 8 A gücündeki kontağı ile normalde açık ve normalde kapalı çalışma özelliğine sahiptir.

MG-6200 Kontak İzleme Modülü, 1 Girişli
MG-6208 Kontak İzleme Modülü, 8 Girişli

Kontak izleme modülleri; normalde açık veya normalde kapalı çalışan kuru kontak çıkışlarını izleyebilir ve harici besleme gerektirmez.

MG-6300 Siren Kontrol Modülü, 1 Çıkışlı
MG-6308 Siren Kontrol Modülü, 8 Çıkışlı

Siren kontrol modülleri; uyarı cihazları için sürekli kısa devre ve açık devre durumları için hata denetimi yapmaktadır. Siren kontrol modülleri harici besleme gerektirir.

MG-6400 Bölge (Zone) Denetim Modülü, 1 Girişli
MG-6408 Bölge (Zone) Denetim Modülü, 8 Girişli

Bölge denetim modülleri; algılama cihazları için sürekli kısa devre ve açık devre durumları için hata denetimi yapmaktadır. Bölge denetim modülleri harici besleme gerektirir.