Saha Telefon ve Kontrol Üniteleri

Maxlogic ML-5012 itfaiyeci saha telefonu soketi

Maxlogic ML-5013 itfaiyeci portatif saha telefonu

Maxlogic ML-5014 itfaiyeci portatif saha telefonu dörtlü istasyonu

Maxlogic serisi itfaiyeci portatif saha telefonları ve itfaiyeci saha telefonu soketi acil durumlarda itfaiyeci telefon kontrol ünitesi ile hızlı iletişim imkanı sağlayacak şekilde dizayn edilmişlerdir.

ML-501XX Firefighter's telefon kontrol ünitesi ile 12 telefon modül kapasitesinden ihtiyaca göre artan kapasite seçenekleri sunar. ML-5011 İtfaiyeci saha telefonu, ML-1208 telefon / anons kontrol ünitesi, ML-5013 itfaiyeci portatif saha telefonları ve ML-5014 Telefon modüllerini bağlayabilir ve kontrol edebilirsiniz.

Telefon-Anons

ML-1208 Telefon / Anons

Yangın alarm santralı üzerinden telefon modülü veya anons modülü kullanımı, grafik LCD tasarımlı kontrol ünitesi ile yapılmaktadır.

ML-125XX Adresli yangın alarm santrallerinde ML-1208 Telefon/Anons Kontrol Ünitesi kullanıldığında, yangın alarm santralı içerisinden saha telefonlarından istenilen telefon, kontrol ünitesinden aranabilir.

Telefon Modülü

ML-1204 Telefon Modülü

ML-501XX İtfaiyeci telefon kontrol ünitesi kullanarak güvenlik merkezi, saha telefonları ve diğer yangın alarm santrallarındaki telefon modülleri ile iletişim sağlar.

ML 5014

Maxlogic ML-5014

İtfaiyeci portatif saha telefon dörtlü istasyonu ile itfaiyeci portatif saha telefonları tek bir noktada toplanabilir ve acil durumda kolaylıkla ulaşılabilmesi sağlanır.

ML 5011

ML-5011 İtfaiyeci saha telefonu

Maxlogic akıllı adresli sistem saha telefonu, yangın alarm santralından farklı bir lokasyonda uygulanabilir ve sistem ile iletişime dahil edilebilir.

Maxlogic Supervisor

Maxlogic Supervisor

Maxlogic supervisor grafiksel izleme ve yönetim yazılımına entegre edilen softphone uygulaması ile saha telefonları ve diğer yangın alarm santrallarındaki telefon modülleri ile iletişim sağlanır ve iletişim ağındaki tüm telefonlar ile konferans görüşme yapılabilir.

Portatif Saha Telefonu

Portatif Saha Telefonu

ML-5013 İtfaiyeci portatif saha telefonunu 6.3mm jack bağlantısı ile , ML-5012 itfaiyeci portatif saha telefonu soketi olan heryerde kullabilirsiniz.

  • Maxlogic İtfaiyeci Portatif Saha Telefonu bina boyunca taşınabilir.
  • İtfaiyeci portatif saha telefonu, itfaiyeci saha telefon soketine takılarak itfaiyeci telefon kontrol ünitesi ile hızlı iletişim sağlanır.
  • İtfaiyeci portatif saha telefon dörtlü istasyonu ile itfaiyeci portatif saha telefonları tek bir noktada toplanabilir ve acil durumda kolaylıkla ulaşılabilmesi sağlanır.
  • Binadaki tüm İtfaiye Saha Telefonu Soketleri konferans görüşmesi yapmaya uygun olarak tasarlanmıştır.