Akıllı Adresli Yangın Dedektörleri

MG / MGR-2000 Serisi Konvansiyonel Yangın Dedektörleri

Hassas ve kararlı algılama yapısına sahip, yüzey montaj teknolojisi ile üretilmiştir. Algılama hücreleri, büyük partiküllü toz, sinek ve böcek gibi dış etkenlerden etkilenmeyen tasarıma sahiptir.

Akıllı Adresli Yangın Dedektörleri

MG-2100 Optik Duman Dedektörü

MGR-2100 Röleli Optik Duman Dedektörü

Optik duman dedektörleri, IR ışık saçma prensibiyle çalışan bir fotoelektrik duman hücresine sahiptir.

MG-2200 İyonize Duman Dedektörü

MGR-2200 Röleli İyonize Duman Dedektörü

İyonize duman dedektörleri, rutubet, ortam sıcaklığı vb. değişimlerden etkilenmemesi için çift odacıklı bir iyonizasyon hücresine sahiptir.

Akıllı Adresli Yangın Dedektörleri

MG-3600 Asma Tavan Ünitesi

ABS yapıda ve dedektörler ile aynı renk ve malzemeden yapılmıştır. Ünite, asma tavan malzemesine en az iki paslanmaz metal kulakçık ile sıkıştırma prensibi ile monte edilmektedir. Asma tavan üniteleri; konvansiyonel veya akıllı adresli yangın dedektörlerinin, taş yünü, alçıpan veya metal gibi tüm asma tavan çeşitleri montajında; sarkma veya bozulmaları engellemek ve mimari bütünlüğü sağlamak amacıyla kullanılmaktadır.

Akıllı Adresli Yangın Dedektörleri

MG-2300 Kombine Sıcaklık Dedektörü

MGR-2300 Röleli Kombine Sıcaklık Dedektörü

Kombine sıcaklık dedektörü, sabit sıcaklık dedektörü ve sıcaklık artış hızı dedektörü olarak çalışır. Ortam sıcaklığında 60 saniye içinde 30°C’ lik ani bir artış olması veya ortam sıcaklığının 60°C sınırına ulaşması halinde alarm durumuna geçer.

MG-2400 Sabit Sıcaklık Dedektörü

MGR-2400 Röleli Sabit Sıcaklık Dedektörü

Ortam sıcaklığının 60°C sınırına ulaşması halinde alarm durumuna geçer.

Akıllı Adresli Yangın Dedektörleri

MG-3500 Konvansiyonel Dedektör Soketi

Mavigard konvansiyonel yangın dedektörleri ile uyumludur. MG serisi dedektörler için paralel ihbar lambası çıkışı standarttır. MG-3500 soketleri, paslanmaya karşı Ni-Cd kaplama kontaklara sahip ve temassızlığın önlenmesi için bu kontaklar klips geçmelidir.