konvansiyonel Yangın Alarm Santralları

ML-221XX serisi konvansiyonel yangın alarm santralları

Orta ve büyük ölçekli üstün performans gerektiren uygulamalara uygun çözümler sunan, modern dış görünüme sahip ve yüzey montaj üretim tekniği ile üretilen konvansiyonel sistem yangın alarm santralleridir.

  • ML-221XX serisinde, kullanıcı isteğine bağlı olarak, yangın bölgeleri devre dışı bırakılabilir ve/veya sistem tekkişiyle test edilebilmesi için test konumuna alınabilir. Test konumundayken herhangi bir yangın alarmı aktif hale geçtiğinde sistem birkaç saniye içerisinde otomatik kendini resetler.
  • Maxlogic ML-221XX Konvansiyonel Sistem Yangın Alarm Santralı, 2, 4, 8, ve 16 konvansiyonel bölgeli olarak tasarlanmıştır. Santral güç kaynağı, otomatik akü şarj ve kontrol devresine sahiptir.
  • Her bir bölgenin yangın ve hata durumları ayrı ayrı LED'ler ile gösterilir. Dedektör ve buton hatları ile siren besleme çıkışları süpervizedir, hat kopuk ve hat kısa devre durumları izlenmektedir.
  • Santral menüsü kullanılarak istenen bölgeler test edilebilir ve devre dışı bırakılabilir.

konvansiyonel Yangın Alarm Santralları

MLY-2210 8 bölgeli röle modülü

ML-221X Maxlogic serisi konvansiyonel santrallar için 8 adet röle çıkışı sağlar.

konvansiyonel Yangın Alarm Santralları

MLY-2212 Network modülü

Maxlogic ve Mavigard serisi konvansiyonel santrallar ile ML- 221X konvansiyonel santralin network çalışmasını sağlar.

konvansiyonel Yangın Alarm Santralları

MLY-2214 network ve hafıza (olay kaydı) modülü

Maxlogic ve Mavigard serisi konvansiyonel santrallar ile ML- 221X konvansiyonel santralin network çalışmasını ve gerçekleşen tüm olay kayıtlarının haffızada tutulmasını sağlar.

konvansiyonel Yangın Alarm Santralları

MLY-2211 8 bölgeli siren modülü

ML-221X Maxlogic serisi konvansiyonel santrallar için 8 adet siren çıkışı sağlar.

ERSİSTEM küçük ve orta ölçekli işletmelerde konvansiyonel sistem uygulamalarını bütün risklerini karşılayacak ve taleplere cevap verecek şekilde inşa etmektedir.