Endüstriyel Tip Kombine Gaz ve Yangın Alarm Santraller

Endüstiryel Tip Gaz Algılama Sistemleri

Firmamız Crowcon marka profesyonel gaz algılama sistemleri ve dedektörlerinin yetkili satıcısı ve servisidir.

Günlük yaşamımızın vazgeçilmez parçası haline gelen başta doğalgaz (methane) olmak üzere LPG, Karbonmonoksit, karbondioksit gibi patlayıcı ve zehirleyici gazların kaçaklarının algılanması, önce canımızın sonra da kazanımlarımızın güvenliği açısından çok önem kazanmıştır.

Temsilciliğini yaptığımız Crowcon markası, gaz algılama teknolojisinin en önde gelen kurumları arasındadır. Rafinerilerden benzin istasyonlarına, petrokimya sanayiinden kimya sanayiine, boya atölyelerinden depo ve antrepolara, kanalizasyon şebekelerinden çöp depolama sahalarına kadar hangi mekan veya şartta patlayıcı, zehirli veya boğucu gaz tehlikesi varsa, o mekan için en duyarlı cihaz ve sistemleri Crowcon üretir. Crowcon avuç içine sığabilecek kadar küçük cihazlardan dev santrallara kadar çeşitli boylarda, farklı ihtiyaçlara yönelik çözümler sunar.

Crowcon, elektronik oyuncak değil, profesyonel güvenlik cihazları üreticisidir. Tüm ürünleri en makbul uluslararası kalite belgelerine sahiptir. BP Shell Castrol Chevron ICI Dow Chemicals Glaxo Smith Kline Rhone Poulec Hyundai Mitsubishi Nissan Rolls Royce Beacham British Steel Zeneca Daewoo Samsung Telstra Thorn Wabag M.W. Kellogg Corus Guiness Crowcon’un müşteri listesinden seçtiğimiz yukarıdaki listeye bir göz atmanızı öneririz. Dünyanın birçok ünlü kuruluşunun gaz tehlikesine karşı Crowcon ile korunduğunu göreceksiniz. Gaz algılama konusunda Crowcon’a güvenebilirsiniz.

Ersistem olarak bu güçlü markayı Türkiye’de temsil etmekten gurur duyuyoruz.